Cukierki reklamowe w taksówkach

Cukierki reklamowe
Cukierki reklamowe

Korporacje taksówek kuszą pasażerów kartami stałego klienta. Trudno się oprzeć, gdy co dziesiąty kurs jest gratis. Dodatkowe atrakcje i udogodnienia? Płatność kartą, zamówienie taksówki przez aplikację mobilną, zrobienie zakupów, dowóz dzieci do szkoły, reklama mobilna, holowanie…Korporacje zrobią dla nas prawie wszystko. Oczywiście samochody powinny być czyste i w miarę nowe. Obsługa jest nie mniej ważna niż sama oferta. Uprzejmość kierowcy i uprzejmość firmy jest przez klientów doceniana. A w jaki sposób firma może być miła, by pasażer ją docenił? Nie potrzeba wiele. Wystarczą gadżety. I nie chodzi wcale o przekupienie klienta. Chodzi o miły gest.

Mały kalendarz na początku roku to praktyczny gadżet. Długopis przyda się zawsze. A cukierki reklamowe klient może zjeść w trakcie jazdy i będzie mu bardzo miło. Taki słodki gadżet uprzyjemni podróż, rozluźni atmosferę i pozostawi miłe wrażenie. A zamawiając taksówkę pasażer z pewnością przypomni sobie, która korporacja obdarowała go słodkim upominkiem.

Cukierki reklamowe mogą leżeć w miseczce w zasięgu wzroku pasażera. Lokalizacja smakołyków w dużym stopniu uzależniona jest od marki samochodu i jego wyposażenia. Podawanie cukierka do ręki klienta odpada. Nie jest to ani miłe, ani profesjonalne.

Pomimo tego, że w taksówkach jest klimatyzacja, wybierajmy cukierki reklamowe, które pod wpływem temperatury nic nie stracą na jakości. Czekoladki oraz cukierki w polewie czekoladowej lub z nadzieniem czekoladowym odpadają. Słodkie krówki, orzeźwiające miętówki, kolorowe landrynki będą rozpływały się, ale tylko w ustach. A dla dzieci lizaki z logo korporacji na opakowaniu. Z pewnością mali pasażerowie będą zadowoleni.

Podsumowując, dobra taksówka (a tym samym przejazd) to taksówka w dobrej cenie za podróż. To krótki czas oczekiwania na przyjazd. To uprzejmy kierowca i uprzejma korporacja, która dba o swoich pasażerów, o ich komfort jazdy i wrażenie po podróży. Wizytówki z numerem telefonu do korporacji są nie mniej ważne niż gadżety reklamowe.